Jesteśmy najlepsi.

Novitatis Technologies powstała z potrzeby rynku: sami kiedyś byliśmy odbiorcami usług IT i chcieliśmy, żeby dostarczane oprogramowanie było sprawne, bogate w funkcje, a przede wszystkim przyjazne dla użytkowników. Życzyliśmy sobie, żeby obsługujące nas przedsiębiorstwa IT świadczyły usługi rzetelnie i terminowo, aby aplikacje były rozwijane z myślą o nas, a nie o programistach którzy je tworzą. Spółka powstała w roku 2016, gdy po latach poszukiwań stwierdziliśmy, że jeżeli chcemy żeby coś było zrobione dobrze – musimy to zrobić sami. Zapraszamy do zapoznania się z wartościami, które są w Novitatis Technologies najważniejsze.

Partnerskie warunki

Z naszymi klientami jednoczą nas nie tylko papierowe umowy, ale przede wszystkim wspólne cele – określamy co chcemy razem osiągnąć i ramię w ramię dążymy do celu. Przedkładamy partnerskie relacje ponad oficjalne pisma i naszą reputację ponad szukanie kruczków w umowach, gdyż nic nie przynosi takiej satysfakcji z pracy jak obustronne zadowolenie z osiągniętych rezultatów.

Bezkompromisowa jakość

Łączymy najlepsze cechy małej i dużej firmy – z jednej strony tworzymy serdeczną atmosferę w relacjach biznesowych, a z drugiej strony korzystamy z korporacyjnego doświadczenia naszych pracowników do wdrażania najlepszych narzędzi pozwalających nam kontrolować jakość dostarczanych usług.

Słuchamy potrzeb

Podstawą sukcesu naszego przedsiębiorstwa jest orientacja na klienta – zajmujemy się zaspokajaniem faktycznych potrzeb IT przedsiębiorstw, zamiast kreować sztuczny popyt. Skupiamy się na wartości i korzyściach, które nasze usługi przynoszą klientom, a nie na sprzedawaniu usług – takie podejście do biznesu pozwala nam na tworzenie serdecznych i długofalowych relacji z naszymi klientami, na których korzysta nie jedna strona, lecz dwie.

Tworzymy piękno

Służba Zdrowia ma na celu służenie pacjentom, a my chcemy mieć w tym swój udział! Nasze motywacje skierowane są na kreowanie lepszej, przyjemniejszej, sprawnie działającej służby zdrowia.

Nie tracimy z oczu głównego celu – dobra pacjenta. Pomagamy osiągnąć ten cel poprzez wprowadzanie systemów ograniczających czas, który personel medyczny spędza przy klawiaturze, skracanie kolejek przy okienkach dzięki inteligentnym systemom kolejkowym, ograniczaniu niepotrzebnych kosztów placówek służby zdrowia.